Twój facet kompletnie nie ma wyczucia stylu? Ubiera się zupełnie bez sensu i powoli zaczynasz zastanawiać się, czy on aby wie, co robi? Pomóż swemu mężczyźnie stać się trendy i zaserwuj mu szybki kurs męskiej mody!

Na początek możesz mu delikatnie zasugerować, że coś jest ‚nie halo’. „Hej, miśku, zobacz, jaki ładny kolor mają spodnie tego faceta – jest bardzo interesujący.. Popatrz, ale ma świetne buty! O, zobacz, bardzo podobają mi się takie kurtki, jaką ma tamten przystojny gość! Na pewno byłoby ci w niej do twarzy – pewnie wyglądałbyś w niej jeszcze lepiej, niż on!”

Czasami jednak delikatne aluzje nie działają – do faceta należy mówić wprost. „Kochanie, chyba pora nieco odświeżyć twoja garderobę. Wiem, że nie lubisz zakupów, dlatego znalazłam świetny sklep w internecie, gdzie znajdziesz absolutnie wszystko, czego ci trzeba. Chodź, pokażę ci, co tam mają..”

A jeśli lubisz sporty ekstremalne, możesz:

  1. zabrać mężczyznę do sklepu – tak prosto z ulicy, bez znieczulenia – i zmusić do wybrania tego i owego,
  2. lub samej coś kupić – i podarować w ramach prezentu bez okazji – facet nie będzie mógł odmówić noszenia takiego podarunku.

Nie jest łatwo przeciągnąć faceta na modną stronę życia – ale też nie jest to niewykonalne zadanie. Pamiętaj tylko, żeby dobrze go przypilnować, gdy już będzie ‚po’ metamorfozie – trendy mężczyzna przyciąga damskie, zainteresowane spojrzenia! ;)